Gratis yeni haftaya e-ticaret aksiyonuyla başladı.


Gratis.com tepeden tırnağa yenilenerek artık mağazadan teslim alma uygulamasını ve Gratis Card kullanımını başlatmış bulunmakta.

Uzun zamandır hizmet vermekte olan Gratis.com, yeni haftayla birlikte web sitesinin yeni versiyonunu kullanıma açtı. E-ticaret sektörüne tepeden tırnağa güncellenerek açılan site artık Gratis Card ve mağazadan al uygulamalarının kullanımını mümkün kılıyor.

Güncelleme ile birlikte yeni uygulamalırın yanı sıra outlet ürün satışı başlatan Gratis, web sitesinde Gratis Card ile yapılan alıiverişlere yüzde %50’ye varan indirim tanımlıyor. Ayrıca çok satanlar ve yeni çıkanlar gibi sekmeleri de web sitesine dahil eden şirket yüzlerce ürününü yalnızca internet üzerinden satışa çıkarıyor.

Tüm bunlara ek olarak Gratis, yenilenen web sitesiyle birlikte kullanıcılarına farklı kategorilerde ürün önerileri sunuyor. Trendler doğrultusunda oluşturulan bu ürün önerilerine No Make Up kategorisini örnek verebiriliriz.

Ayrıca ürün satış hizmetinin yanında cilt bakımı ve kalıcı oje gibi uygulamalar sunmaya başlayan Gratis’in bu hizmetlerinden faydalanmak için web sitesinden Gratis Beauty sekmesine tıklayarak size en uygun randevuyu oluşturmanız yeterli.